Od našeho domu neočekávejte 5 hvězdiček, prošel ale základní rekonstrukcí a je nově a vkusně zařízený. Najdete zde určitě vše, co budete potřebovat k dokonalému odpočinku. V domě se vyspí až 9 osob. Můžete si upéct vlastní pizzu, ugrilovat si mořské plody v pergole s výhledem na moře, nebo natrhat místní ovoce. Vzdálenost od moře je 3 km a od městečka Sciacca 5 km.


PŘÍZEMÍ

Vstupní hala, kuchyně, ložnice, koupelna a záchod

Pronajmout si můžete v případě zájmu jen přízemí domu, ve kterém najdete zázemí až pro 6 osob. Prostorná vstupní hala, ze které vedou schody do horního patra. Nachází se v ní rozkládací postel a vstup do koupelny se sprchovým koutem a odděleným záchodem s umyvadlem. Z haly vejdete do plně vybavené kuchyně s jídelním stolem se židlemi a další rozkládací pohovkou. Ve vedlejší ložnici jsou 2 velké manželské postele. Je vybavená klimatizací a má samostatný východ francouzskými dveřmi.

PATRO

Ložnice a záchod s menší koupelnou

Při pronájmu celého domu budete mít k dispozici také horní patro, které je určeno až pro 3 osoby. Je zde jedna velká manželská postel a dále rozkládací pohovka. K dispozici je menší koupelna se záchodem a umyvadlem a také klimatizace. Bonusem je krásný výhled na moře.

OKOLÍ

Krytá veranda, otevřená pergola, olivovníkový háj 

Dům se nachází na polosamotě a obklopuje ho vlastní olivovníkový háj. Jeho součástí jsou i další budovy, patřící jiným majitelům - ty jsou ale v původním stavu a trvale neobydlené. Na dům navazuje krytá veranda s posezením. Přes cestu k němu dále patří otevřená pergola s výhledem na moře, ve které máte taktéž k dispozici posezení, pracovní stůl, plynový gril, lehátka a stínící plachtu. Z boku pergoly je nově vystavěná venkovní sprchový kout a zázemí pro pračku a sušičku. Cesta vede kolem domu a končí na vrcholu kopce u sousedů. Ti jediní kolem vás občas projedou. Parkování je bezplatně možné před domem vedle pergoly a také z boku domu či vedle garáže.

VYBAVENÍ

Ve všech pokojích jsou nové postele s matracemi, polštáři a klasickými peřinami, k dispozici je samozřejmě veškeré ložní prádlo. Nechybí ani noční stolky, komody a výsuvné úložné prostory pro vaše věci. V koupelně najdete ručníky, fén a sušák na prádlo.

Plně vybavená kuchyně nabízí veškeré nádobí pro stolování, vaření, pečení i grilování, lednici s mrazákem, menší myčku, pračku, sušičku, pekárnu a kávovar Dolce Gusto. Vařit můžete na velkém sporáku na elektřinu i plyn (plynové bomby jsou k dispozici), ale také v kamnech na dřevo, ve kterých si můžete i přitápět. Velkou zvláštností je vestavěná pec na pizzu.

Ve spodním i horním patře jsou klimatizace, kterými je možné jak chladit, tak přitápět. K dispozici je také wi-fi.

Na Sicílii nejsou běžné vodovody a tak má dům k dispozici dvě velké podzemní nádrže. Vodu na pití ovšem doporučujeme převařit, nebo používat balenou.